СЕРИЈА А: Јуве све кажњава,Љајић погодио, Торино победио, голеада у Риму, Икарди као машина (ВИДЕО)

31.03.2018. 19:21
Adem Ljajić
Адем Љајић / Извор: Профимедиа

Црно-бели

После пола године је Адем Лајић постигао гол у Серији А за Торино, а Бикови су на Сардинији били убедљиви против Каљарија. Није било много тога интересантног током првог полувремена које је Лајић преседео на клупи, да би му Валтер Мацари у наставку пружио шансу. Лајић је ушао у игру у 54. минуту и 11 минута касније погодио за 2:0 пошто је претходно Бикове у вођство довео Фалке у 61. минуту. Грогираног ривала дотукли су Ансалди у 79. и Оби у 87. минуту.

ЛУДИЛО НА ЧАИРУ: Столица против Нишлија НАПРАВИО потез КАКАВ је виђен пре 11 година! (ФОТО)

ХАКЕРИ ЈОЈ УКРАЛИ СЛИКЕ: Кад видите како изгледа Бренди Роудс, биће вам јасно зашто (НЕЦЕНЗУРИСАНЕ ФОТКЕ)

На Олимпијском стадиону у Риму виђена је права голеада пошто је Лацио савладао Беневентно 6:2. Катастрофа већ прежаљених Вештица могла се наслутити у 9. минуту када је Пуђони искључен, а Имобиле 10 минута касније довео Лацио у вођство. Међутим, чак и са играчем мање нису се гости предавали. Прво је у 23. минуту изједначио Каталди, да би у 51. минуту Гиљерме најавио потенцијално изненађење када је довео Беневенто у вођство 2:1. Лацио као да се тек тада пробудио. Уследили су голови као на траци Каиседа у 61, Де Фраја у 66. и поново Имобилеа у 68. Тада се већ наслућивао победник меча, да би Лукаш Леива повисио на 5:2 у 83. минуту, а коначан резултат поставио је из пенала у 90 1 минуту Алберто. Сергеј Милинковић-Савић одиграо је последњих 15 минута меча.

У дербију кола Јувентус је савладао Милан са 3:1, али је до последњих десетак минута било нерешено на Алијанц стадиону. Међутим, Стара дама успела је да извуче сва три бода и сада већ полако може да почне са хлађењем шампањца када је у питању титула. Милан се веома добро супротставио тиму из Торина, погодио пречку при резултату 1:1 у 55. минуту после покушаја Чалханоглуа, али је џокер са клупе Квадрадо савладао Донаруму у 79. минуту на асистенцију Кедире и трасирао пут Јувеу ка победи коју је потврдио управо Кедира поготком у 87. минуту. Јуве је одлично отворио меч пошто је Дибала већ у 8. минуту довео Стару даму у вођство, али се Милан није предао да би казна стигла од чији би гол највише болео - Леонарда Бонућија који је главом у 28. минуту савладао Буфона. На крају, Јуве је умео да казни промашаје Милана и дође до три важна бода у трци за титулу.

Рома је кикснула у гостима против Болоње која је водила после првог полувремена поготком Пулгара. Вучицу је спасио Един Џеко у 76. минуту који је ушао у игру 15 минута раније уместо Ел Шаравија. Интер је имао лак посао против Вероне коју је већ у првом минуту начео сјајни Икарди, да би предност дуплирао Перишић. Тачку на меч ставио је поново Икарди у 48. минуту.