СЕРИЈА А: Миха несрећно остао без победе, БОМБА Коларова недовољна за тријумф Вучице (ВИДЕО)

25.08.2019. 22:51
Siniša Mihajlović, Aleksandar Kolarov
Синиша Михајловић, Александар Коларов / Извор: МН Press

Почела је најјача италијанска лига.

Овог викенда почела је италијанска Серија А, а у недељу је одиграно седам утакмица. На терену се нашло чак шест српских фудбалера, а на клупу Болоње се вратио и Синиша Михајловић.

ОГЛАСИЛА СЕ И МИХАЈЛОВИЋЕВА ЖЕНА: Ево шта мисли Аријана о Синишиној ОДЛУЦИ да предводи Болоњу!

ЗАШТО КУКАЈУ? Гасол ОПЛЕО по Америма, па рекао колико ће се екипа борити за светски ТРОН (ВИДЕО)

ТРЕСАО СЕ БЕНТЕГОДИ: Погледајте како су навијачи Вероне и Болоње дочекали Синишу Михајловића (ВИДЕО)

Михина Болоња је гостовала Верони за коју је 90 минута одиграо Дарко Лазовић, а на чијој је клупи преседео читав меч Борис Радуновић. Та утакмица је завршена резултатом 1:1, иако је Верона од 13. минута играла са играчем мање. Болоња је повела преко Шансонеа два минута после тог црвеног картона из пенала, али је коначан резултат поставио Мигел Велосо крајем првог полувремена.

Рома и Ђенова су у Риму одиграли утакмицу са шест голова, али без победника. На полувремену је било 2:2, а почетком другог дела је уследила бомба Александра Коларова из слободног ударца за 3:2. Лопта се после шута нашег репрезентативца од пречке одбила у земљу и изашла је изван гола, али је уз помоћ гол технологије установљено да је прешла гол линију. Ипак, бод Ђенови је донео Кристијан Куаме у 70. минуту, а цео меч су одиграли Александар Коларов за домаћи тим и Иван Радовановић за госте.

Лацио је у гостима савладао Сампдорију са 3:0, а Сергеј Милинковић-Савић је одиграо 76 минута, али није имао никакав учинак.

У победи Торина над Сасуолом од 2:1 је Саша Лукић провео цео меч на терену, док за поражени тим није ушао у игру Филип Ђуричић.

Аталанта је у гостима савладала СПАЛ резултатом 3:2, а за поражени тим је у игру са клупе ушао Ненад Томовић у 71. минуту.

У преосталим мечевима није било српских интернационалаца, а Удинезе је на свом терену савладао Милан минималним резултатом, док је Бреша такође са 1:0 славила на гостовању Каљарију.

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, девојка Кристијана Роналда.