08.10.2023. 14:34
golman
голман / Извор: Профимедиа/илустрација

Осмо коло италијанског првенства...

Фудбалери Монце лако су савладали Салернитану резултатом 3:0, у првом мечу недељног програма осмог кола Серије А.

САГА ЈЕ ГОТОВА: Потписује Дијего Симеоне!

ЖРТВА НАПАДА: Погинуо бивши израелски фудбалер док је славио рођендан!

”КАКО ДА ОБЈАСНИМ ДЕЦИ ЗАШТО СЕ ТАТА НИЈЕ РАДОВАО”: Nathove ПОТРЕСНЕ речи након победе (ФОТО)

Монца је тако након три узастопна ремија стигла до треће победе у сезони и тренутно је седма на табели са 12 бодова, колико има и Лече.

Тим из Салерна ће морати још да чека на први тријумф у првенству – има само три ремија до сада и заузима претпоследње место.

Монца је до предности стигла у деветом минуту, када је Андреа Колпани завршио лепу соло акцију поготком.

Већ у 18. минуту на семафору је писало 2:0, а стрелац после додавања Роберта Гаљардинија био је Самјуеле Вињато.

Тачку на овај сусрет ставио је Матео Песина у 82. минуту, када је реализовао пенал.

Након репрезентативне паузе, Монца ће гостовати Роми, док ће Салернитана дочекати Каљари.