ГОЛОВИ КАО КИША: Крунић у стилу Жуниња погодио слободњак, Миленковић ЦЕНТАРФОРСКИ! Страшно поподне у Италији (ВИДЕО)

07.03.2021. 17:25
Krunić
Крунић / Извор: Фото: streamja printscreen

Фантастични мечеви.

У термину од 15 часова, данас су одигране три утакмице 26. кола италијанске Серије А.

НЕДЕЉА ЗА УЖИВАЊЕ – СТАНИЈА ТИ ДОНОСИ 200% ВИШЕ ЗАБАВЕ

ОВО ЋЕ ИЗНЕРВИРАТИ МНОГЕ СРБЕ: Објављена фотографија Ђурђевића из Црне Горе! Сви гледају шта има у руци (ФОТО)

СРБИН ДОМИНИРА АМСТЕРДАМОМ: Тадић ПРОМАШИО па поновио пенал - уписао гол и асистенцију!

Милан је новом победом наставио шампионску трку, овога пута савладао је Верону као гост резултатом 2:0.

"Росонери" су повели у 27. минуту када је Раде Крунић на сјајан начин погодио из слободног ударца, да би у 50. Дијего Далот поставио коначан резултат.

Дарко Лазовић одиграо је читав меч за Верону, док је новопечени репрезентативац Србије Иван Илић ушао током другог полувремена.

Фиорентина је као домаћин ремизирала са Пармом 3:3.

Екипа из Фиренце повела је у 28. минуту голом Лукаса Мартинеза-Куарте, али је Јурај Куцка четири минута касније са пенала донео поравнање свом тиму.

Играо се 42. минут када се репрезентативац Србије Никола Миленковић најбоље снашао у казненом простору противника и прикуцао лопту у мрежу Сепеа, међутим "млекаџије" су поново изједначиле у 72. минуту када је прецизан био Јасмин Куртић.

У 90. минуту десио се потпуни преокрет, Валентин Михаила доноси прву предност Парми на мечу, али је у четвртом минуту надокнаде времена Фиорентина избегла пораз несрећним аутоголом Јакопонија.

Чукарички после четири узастопне победе пун самопоуздања долази вечерас (19.15) на Маракану, где га чека дуел са Звездом. Дуели ове две екипе по традицији обично донесу победу црвено-белих и доста голова, а сада је квота на kombinazziju 1&GG 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Чукарички.

Миленковић и Душан Влаховић одиграли су читав меч за "љубичасте".

Кротоне је био бољи од Торина код куће 4:2.

Домаћин је повео преко Симија са пенала у 27. минуту, изједначио је Роландо Мандрагора у финишу првог полувремена, да би Сими својим другим голом у 54. и Аркадијуш Река у 80. минуту донели нову предност против једног од директних конкурената у борби за опстанак.

Погодак наде за "бикове" дао је Антонија Санабрије у 84, али је све дилеме око питања победника отклонио Адам Уна сјајним соло продором у четвртом минуту надокнаде времена.

Репрезентативац Србије Саша Лукић замењен је у другом полувремену, док је Владимир Големић у победничком тиму одиграо читав меч.