ВАТРОМЕТ У СЕВИЉИ: Три гола у Дмитровићевој мрежи, али и три бода у џепу за домаће (ВИДЕО)

24.10.2021. 16:12
Marko Dmitrović
Марко Дмитровић / Извор: Профимедиа

Нажалост, Немања Гудељ без минута на овој утакмици.

Фудбалери Севиље макар накратко су се пробили на прво место Ла Лиге, пошто су у 10. колу као домаћини савладали Леванте 5:3.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ајакс 1,50, Монако 1,60, Фјорентина 1,75!

ПОБЕДА ШЕФИЛДА: Осборн Јокановићев спаситељ

КРЕНУЛИ СУ: Нишлије СТИЖУ у Београд на меч (ВИДЕО)

Севиља је брзо повела на овом мечу преко Тореса у осмом, да би Мир у 24. минуту дуплирао вођство. Моралес је у 33. смањио заостатак Левантеа, да би га повећао Диего Карлос само пет минута касније.

Мунир Ел Хадади је најавио убедљив тријумф домаћих у 50, међутим, Леванте није желео да се преда и у року од само десетак минута преко Моралеса и Мелера унео забринутост у редове Севиље. Нада гостију да могу да загорчају живот фавориту је трајала само два минута, пошто је у 64. Фернандо поставио коначан резултат и донео Севиљи нова три бода.

Извукао се Манчестер Јунајтед у Лиги шампиона против Аталанте захваљујући Роналду, а данас (17.30) нас очекује спектакл јер на Олд Трафорду гостује највећи ривал Ливерпул. Квота на кеца је 3,10, на икс 3,50, на двојку 2,40, а на GG3 1,87. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Ливерпул.

Марко Дмитровић је цео меч био на голу Севиље, док Немања Гудељ није улазио у игру.

Немања Радоја је за Левенате одиграо прво полувреме, после чега је замењен.

Тим из Андалузије је успео да стигне до 20. бода и деобе првог места са Сосиједадом. Леванте је наставио са лошим резултатима, претпоследњи је са само пет бодова, а на прву победу у сезони ће морати да сачека.