СИГУРНА ЗВЕЗДА: Титула све ближе, омладинци савладали Раднички

12.05.2018. 15:44
Omladinci FK Crvena zvezda
Омладинци ФК Црвена звезда / Извор: Фото: fkcrvenazvezda.rs

Стрелац јединог гола био је Шикањић у 21. минуту.

После пораза у прошлом колу у Новом Саду који је битно закомпликовао Црвеној звезди борбу за титулу, изабраници Милана Лешњака успели су да се врате на победнички колосек, пошто су савладали са 1:0 Раднички из Ниша са 1:0.

ЗВЕЗДА ЈЕ ВЕЋ КРЕНУЛА У ТРКУ ЗА ПОЈАЧАЊА: Милојевић је САМО ОВО имао да каже на ту тему (ФОТО)

МИЛОЈЕВИЋ ЈАСАН И ГЛАСАН: Нема ОПУШТАЊА (ФОТО)

Црвено-бели су већ на полувремену обезбедили тријумф пошто је стрелац јединог гола био Милан Шикањић у 21. минут. Нишлије су се пробудиле у наставку и у пар наврата припретиле домаћниу, али то није било довољно да изборе макар један бод.

ЕКСПЕРТ ЗА ТАЛЕНТЕ ТВРДИ: Звезда у својим редовима има СРПСКОГ Манеа (ФОТО)

После 27 одиграних утакмица црвено-бели су остали први на табели са четири бода више у односу на Партизан који сутра гостује Чукаричком и пет у односу на Бродарац који игра против Војводине.