СИЛОВИТИ БРАЗИЛЦИ: Кариоке немилосрдне према Тунису, противник Србије ДОМИНАНТАН пред Мундијал

27.09.2022. 22:19
Nejmar
Нејмар / Извор: Реутерс

Распуцано.

Фудбалска репрезентација Бразила убедљиво је славила у пријатељском мечу против Туниса 5:1, било је за екипу која се налази у истој групи са Србијом на Мундијалу.

НОВИ ПОРАЗ ПРОТИВНИКА СРБИЈЕ НА МУНДИЈАЛУ: Камерунци у лошој серији пред Катар, Корејци укротили Лавове

МИТАР ПО 50. ПУТ ЗА СРБИЈУ! Каква интелигентна голчина, али све похвале Влаховићу, Тадићу, Илићу... МА СВИМА (ВИДЕО)

ЊЕМУ ОВО НАЈВИШЕ ЗНАЧИ! ВЛАХОВИЋ У МЕТУ: Луцидност Тадића, Костић као вихор, ВОДИ СРБИЈА У ОСЛУ (ВИДЕО)

Већ у 11. минуту је повела екипа селектора Титеа, Рафиња је маестрално одреаговао на убачену лопту Каземира и главом са ивици шеснаестерца лобовао голмана Туниса.

Ипак, седам минута касније резултат је поравнат. Талби је био највиши у скоку после једног прекида и преварио Алисона.

Кариоке тај погодак није омео, пошто су до краја првог полувремена постигли још два гола. Нејмар је прво погодио из пенала, да би Рафиња погодио и други пут на мечу.

Бразилцима је посао би олакшан у наставку, пошто је црвени картон зарадио Брон у 42. минуту. У другом делу игре није било много узбуђења, а коначан резултат је поставио Педро у 74. минуту.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како кошаркаши Србије певају опроштајну песму капитену Теодосићу