ГОЛ ЗА ПУШКАША - МАГИЈА НА ОЛИМПИКУ: Верде МАКАЗИЦАМА очарао планету (ВИДЕО)

03.04.2021. 19:42

Ремек-дело.

Фудбалери Специје нису успели да се одупру Лацију у Риму у утакмици 29. кола Серије А, али могу да се похвале да су аутори једног од најлепших голова године.

Небескоплави су тријумфовали са 2:1, вођство је донео Лазари у 56. минуту, а победу домаћину је донео Каиседо у 89. минуту.

ЛЕГИЈА У ДЕРБИЈУ ОВЕРАВА ТИТУЛУ: Младеновић ПОСТИГАО прелеп гол на самом старту (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА СПРЕМНА ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Црвено-бели протутњали Крушевцем, актуелни шампион спаковао 4 комада

АЈНТРАХТ ЈУРИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Јовић ЗАПОЧЕО, Костић АСИСТИРАО за важан тријумф (ВИДЕО)

Арсенал тешко да може и до Лиге Европе преко првенства, Ливерпул озбиљно заостаје у трци за Лигу шампиона. Сезона за заборав и за једне и за друге, али би њихов вечерашњи (21.00) меч баш зато могао да донесе узбудљив фудбал. Квота на 3 је 1,70, а на GG3 1,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Ливерпул.

Између та два гола видели смо ремек-дело. Специја је у 73. минуту изједначила поготком Данијелеа Вердеа. Жијаси је убацио лопту са леве стране, а Верде чудесним маказицама погодио рашље - Пепе Реина је био немоћан.

Искусни Шпанац је својом парадом само улепшао гол.

Млади, 24-годишњи Верде, својом мајсторијом на Олимпику истакао је кандидатуру за најлепши погодак 2021. године.

Нема сумње да ће се офанзивац АЕК-а, на позајмици у Специји, наћи у ужем избору за престижну награду "Пушкаш" који додељује ФИФА.