ШИРОМ ЕВРОПЕ: Михајловић до БОДА са ДЕВЕТОРИЦОМ, Атлетико одолео Барселони, кикс Реала (ВИДЕО+ФОТО)

21.09.2016. 22:21
Ronaldo
Роналдо / Извор: Реутерс

Бројна изненађења у најјачим лигама.

Торино Синише Михајловића је и поред два црвена картона освојио бод на гостовању против Пескаре, Барселона у дербију Ла лиге није код куће победила Атлетико, а и Реал је одиграо само 1:1 код куће против Виљареала па у Шпанији нема више клубова са максималним учинком, за разлику од Немачке где је Бајерн убедљиво победио до вечерас непоражену Херту и усамио се на челу табела са свих могућих 12 освојених бодова.

ТРАГЕДИЈА У РУСИЈИ: Младог фудбалера убио гром

Барселона није победила Атлетико у дербију кола, па је други меч за редом остала без славља на домаћем терену. Барселона је повела у финишу полувремена, после центаршута Инијесте Ракитић је ударцем главом са петерца матирао Облака. Атлетико је изједначио у 61. минуту, резервиста Анхле Кореа је после само минута проведеног на терену постигао гол. Најбољу шансу за гол Барса је имала у 85. минуту, али је Алба искоса шутирао изнад гола.

После четири победе у низу, Реал је заустављен. Виљареал је освојио бод на стадиону Сантјаго Бернабеу, а у главној улози био је Серхио Рамос. Капитен Реала је прво играњем руком скривио пенал којим су гостио повели, а затим је после корнера постигао гол главом за коначних 1:1.

Наредно Европско првенство у фудбалу играће се у 13 градова а ОВАКО ће изгледати ЛОГО (ФОТО)

ОДРЖАН ЖРЕБ: Ако хоће на КРОВ СВЕТА, Реалов пут ће изгледати ОВАКО (ФОТО)

Селта је кочано стигла до прве победе у сезони, савладала је код куће Спортинг из Хихона, а цео меч за екипу из Вига одиграо је Немања Радоја који је зарадио и жути картон.

ОВО ЋЕ КОРИСТИТИ ЗВЕЗДИ И ПАРТИЗАНУ: Чеферин иде против богатих (ФОТО)

Бајерн је лако победио Херту и потврдио да ни ове сезоне неће имати озбиљног конкурента у трци за титулу. На старту меча се промашајем обрукао Томас Милер, али то није скупо коштало његову екипу. Головима Франка Риберија, Тијага Алкантаре и повратника у тим Арјена Робена изабраници Карла Анћелотија су лако стигли до убедљиве победе.

СВЕ ЗБОГ ИНСТАГРАМА: Етоа ИЗБАЦИЛИ из тима (ФОТО)

Келн је преокретом славио у Гелзекирхену и закуцао Шалке за последње место. Домаћин је повео првим голом Хунтелара у сезони, али су "јарчеви" преокренули. Милош Јојић је играо за Келн до 61. минута, док је Филип Младеновић остао на клупи. Гојко Качар је играо 85 минута за Аугзбург у Леверкузену где Бајер није победио јер Чарлс Арангиз није реализовао пенал у 75. минуту.

ПРИМЕР ДА СЕ СЛЕДИ! Фудбалер ПАРТИЗАНА колегу из ЗВЕЗДЕ зове "БРАТОМ"

Торино Синише Михајловића је успео да освоји бод на гостовању Пескари иако је меч окончао са деветорицом. Прво је искључен Африје Аква у 45. минуту, а затим и Ђузепе Вивес у 79. минуту. Саша Лукић је меч одгледао са клупе Торина, док је Адем Љајић и даље повређен. Јувентус се после неочекиваног пораза од Интера тргао и декласирао Каљари, и вратио се на прво место после ремија Наполија на гостовању против Ђенове. За Ђенову је до 78. минута играо некадашњи капитен Црвене звезде Дарко Лазовић, док је Никола Максимовић и овог пута остао на клупи Наполија, још није дебитовао. Болоња је лако код куће победила Сампдорију на чијој је клупи преседео Филип Ђуричић. Кјево је победио Сасуоло, а Иван Радовановић је играо за "летеће магарце" од 79. минута.