ШИРОМ ЕВРОПЕ: Тотенхем и Арсенал без милости (ВИДЕО)

01.01.2017. 18:52
Heri Kejn
Хери Кејн

Одиграно 19. коло Премијер лиге.

У последњим мечевима 19. кола Премијер лиге, фаворити су оправдали очекивања. Тотенхем је на Викард Роуду убедљиво савладао Вотфорд 4:1, захваљујући двоструким стрелцима Харију Кејну и Алију Делеу. Спарси су сигурном игром водили 4:0, док је утешни гол за домаћина постигао Кабул у првом минуту судијске надокнаде.

ПРВОГ ДАНА ЈАНУАРА ИМАМО ГОЛ ГОДИНЕ: Постигао га је ОВАЈ играч (ВИДЕО)

Арсенал је на Емиратима, у дербију Лондона, рутински одрадио посао са Кристал Паласом. Мрежу гостију евроголом начео је Оливије Жиру, да би предност дуплирао Алекс Ивоби у 56. минуту. Тобџије су тријумфом избиле на другу позицију, са три бода мање од другопласираног Ливерпула и девет корака заостатка за водећим Челсијем.

Већ у понедељак на програму су утакмице 20. кола.