РУСКИ КУП: Фантастични резултати Славише Јокановића и Владимира Ивића

15.03.2023. 22:03
Slaviša Jokanović, Vladimir Ivić
Славиша Јокановић, Владимир Ивић / Извор: МН Press

Српски тренер обавили страшан посао.

У Русији су на програму биле три куп утакмице, а на две су учествовали српски тренери и остварили фантастичне резултате.

ВЕЛИКИ УСПЕХ ХАЈДУКА: Сплитски клуб ушао у полуфинале Лиге шампиона за омладинце

НИШТА НЕ КРИЈЕ: Дуљај отворено причао о новим играчима у Партизану

ОПРАВДАЛИ УЛОГУ ФАВОРИТА: Чукарички се пласирао у четвртфинале Купа Србије

Владимир Ивић се пласирао у полуфинале пошто је његов Краснодар као гост био убедљив у четвртфиналу против Ахмата у Грозном – 3:0.

Екипа српског тренера сјајно је одиграла, повела је голом Мозеса Кобнана, а онда је Никита Кривцов постигао још два гола у другом полувремену. Домаћи тим је од 39. минута имао играча мање, искључен је Тимофеев.

У стартној постави Краснодара био је бивши играч Инђије и ТСЦ Михајло Бањац.

Много тежи задатак имао је Славиша Јокановић чији је Динамо гостовао шампиону Зениту. Меч у Санкт Петерсбургу завршен је нерешено 1:1, а онда су Московљани славили након бољег извођења пенала са 5:4. У регуларном времену Јокановићев тим повео је већ у првом минуту аутоголом голмана Васјутина, а изједначио је Бакаев у 36. минуту.

Одлучујући пенал промашио је Бразилац Даглас Сантос.

У трећој утакмици играсној у Самари домаћи тим Крила Совјетов и ЦСКА играли су нерешено 2:2. Реванш је 5. априла у Москви.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Лорена Гомез, снаја Серхиа Рамоса