СМЕНА НА ЧЕЛУ: Митровић више није најбољи стрелац квалификација, Азербејџан прилика за враћање на трон

Александар Митровић / Извор: МН Press

Картони кроје списак

Српски репрезентативац Александар Митровић није више најбољи стрелац досадашњег дела квалификација за Мундијал, будући да га је претекао Холанђанин Мемфис Депај.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Украјина 1,85, Пољска 2,10, Швајцарска 1,25!

ПРОМЕНА У ШПИЦУ, НОВА ЛИЦА НА СРЕДИНИ ТЕРЕНА: Ево са којих 11 Пикси напада Азербејџан

ПИЈЕ РАКИЈУ И ПРЕТИ СРБИЈИ: Водио је Албанију на ОНОМ мечу у Београду, сад најављује ПОБЕДУ на Маракани

Барселонин крилни нападач такође је први и по броју асистенција и има их шест укупно шест.

Депај је у убедљивој победи Холандије над Гибралтаром (6:0) учествовао са два поготка. Иако није искористио први једанаестерац у 19. минуту, погодио је само два минута касније након асистенције Класена, а онда је у надокнади првог полувремена био сигуран са беле тачке.

Како ствари стоје, све ће се у нашој групи квалификација за СП свести на меч последњег кола Португал - Србија, али пре тога Роналдо и саиграчи морају вечерас (20.45) да оправдају улогу фаворита против Луксембурга. Квота на њих је 1,10, а на kombinazziju 1&3 1,38. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Португал - Луксембург.

То је био његов девети гол у квалификацијама за Светско првенство, па је избио на прво место листе стрелаца. Иза њега су наш Александар Митровић и Изреалац Ерхан Захавија, који имају по седам погодака.

Нападач Орлова ће против Азербејџана имати прилику да се врати на прво место, а за то му је потребан хет-трик, или макар два поготка како би се изједначио са Холанђанином. Проблем центарфору прави чињеница да има жути картон, те да је његов наступ против Азербејџана остао под знаком питања.