ШОУ БРАЗИЛЦА У МАДРИДУ: Прво је дао гол, па се ЧУДИО шта га је СНАШЛО! (ВИДЕО)

06.01.2018. 15:26
Dijego Košta
Дијего Кошта / Извор: Реутерс

На програму 18. коло Ла лиге.

Фудбалери мадридског Атлетика победили су у првом мечу, у 2018. години, Хетафе на свом терену 2:0 (1:0) и после непотпуног 18. кола остали најближи пратилац лидеру Барселони, која свој дуел игра у недељу против Левантеа на Камп Ноу.

РАСТАНАК СЕ БЛИЖИ: Учесник осмине финала Лиге шампиона долази по Боаћија (ФОТО)

ОВО СЕ НЕ ОДБИЈА: Кинези ПРЕШЛИ игрицу! Звезда Дортмунда ОДЛАЗИ на Далеки Исток!

Утакмицу на стадиону "Ванда Метрополитано" обележио је Дијего Кошта. Појачање Јорганџија из Челсија већ на дебију у црвено-белом дресу затресао је мрежу гостију у 62. минуту и дуплирао предност Симеоновог тима. Претходно је Кореа довео Атлетико у вођство на истеку 18. минута.

О проблематичној клаузули огласио се и Месијев отац

ТАВАМБА НИЈЕ НА МРЕЖИ: Да имам ИНТЕРНЕТ, знао бих где настављам каријеру (ВИДЕО)

Темпераментни Бразилац је, међутим, за само шест минута успео да упари картоне и буде искључен. Непосредно пре постигнутог гола ударио је противничког играча и зарадио јавну опомену. У тренутку када се уписао у стрелце отрчао је код навијача Мадриђана да прослави првенац, судији се то није свидело па је Кошти показао други жути картон и послао га у свлачионицу.

Нема сумње да ће Кошта дуго памтити деби у новом црвено-белом дресу.