ШОУ У ЛУЧАНИМА: Младост изједначила, Звезда поново води (ВИДЕО)

01.04.2018. 18:00
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Занимљив меч на Градском стадиону.

Младост из Лучана дочекала је лидера на табели Црвену звезду, а на Градском стадиону је у току веома интересантан меч у којем црвено-бели на полувремену воде са 2:1.

КАКАВ ДЕБИ: Боаћију је требало САМО 18 минута за први гол у Ђангсуу (ВИДЕО)

ЗВЕЗДИН НОВАЈЛИЈА ПРВИ ПУТ У ЛУЧАНИМА: Једну ствар навијачи морају да примете (ФОТО)

Славољуб Срнић довео је Звезду у вођство 18. минуту, али је домаћин после тога преузео иницијативу. То се исплатило домаћину пошто је после добре акције у 36. минуту Предраг Павловић изједначио на 1:1.

Деловало је да ће на полувремену резултат бити нерешен, али није тако мислио Срђан Бабић. Штопер Црвене звезде најбоље се снашао у шеснаестерцу Младости после корнера који је извео Срнић и главом савладао Крзнарића. Звезда је повела са 2:1, а тај резуултат је остао и на великом одмору.