СП КЛУБОВА: Познати финалисти, нови ЈУБИЛЕЈ Кристијана Роналда (ВИДЕО+ФОТО)

15.12.2016. 13:31
Ronaldo
Роналдо / Извор: Реутерс

Меч за пехар играће се у недељу.

У финалу СП клубова играће Реал и Кашима. Реал је данас у другом полуфиналу победио мексичку Америку 2:0, головима Карима Бенземе у 45. и Кристијана Роналда у 90 3. минуту. Меч за трофеј између првака Европе и јапанског представника играће се у недељу у 11 часова и 30 минута по српском времену.

ВРТЕШКА: Србин мења Србе (ФОТО)

Реал је до победе стигао много теже него што се очекивало, Америка се одлично бранила, надајући се да ће стићи до продужетака. Бедем гостију пробио је Карим Бензема у најбољем могућем тренутку за Реал, у 45. минуту.

СИЛОВАЛЕ ФУДБАЛЕРА: Најпре су га НАПИЛЕ, онда СКИНУЛЕ, а све после тога је било МОРБИДНО (ВИДЕО)

МА КАКАВ РОЈС И РОБЕН: Србинова БОМБА проглашена за ГОЛ кола у Бундеслиги (ВИДЕО)

Све дилеме око победника, ако их је уопште и било, решио је Кристијано Роналдо голом у надокнади меча. ПОртугалцу је то био 500. клупски гол у професионалној каријери.