СП ЗА КЛУБОВЕ: Урава боља од Видада, Гремио од Пачуке (ФОТО)

12.12.2017. 16:52
FK Urava
ФК Урава / Извор: Реутерс

Шампионат је организован у Уједињеним Арапским Емиратима.

Фудбалери Ураве освојили су пето место на ФИФА Светском првенству за клубове. Јапанска екипа победила је са 3:2 Видад Казабланку. Повела је Урава голом Маурисија у 18. минуту, а изједначио је Исмаил ел Хадад у 21. Јосуке Кашиваги је у 26. минуту повећао на 2:1, а за 3:1 у 60. минуту стрелац је опет био Маурисио. Коначан резултат је поставио Реда Хаџхо, у седмом минуту надокнаде, са беле тачке.

ДА ПУКНЕШ ОД СМЕХА: Марадона добио статуу у Индији, која – не личи на њега (ВИДЕО ФОТО)

Живковић се сели у Шпанију, зна се и који га клубови желе (ФОТО)

У једном од полуфиналних дуела, Гремија и Пачуке, бољи је био бразилски тим. У петом минуту првог продужетка, Евертон је погодио за коначних 1:0. У другом полуфиналу играће Реал Мадрид и Ал Џазира. Наравно, очекује се да екипа Зинедина Зидана потврди улогу фаворита, па би финале требало да буде између Реала и Гремија. За треће место најверовартније ће се борити Пачука и Ал Џазира.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.