ШПАНИЈА: Бивши фудбалери Партизана постизали голове, зна се ко је ближи титули (ВИДЕО+ФОТО)

14.05.2017. 22:33
Jovet
Јовет / Извор: Реутерс

О једном голу се посебно прича.

Реал је ubedlljivo победио Севиљу (4:1) и стигао на корак од освајања титуле, прве од 2012. године. Једини гол за Севиљу постигао је Стеван Јоветић који је уз погодак имао и још две стоодстотне прилике. Гол је постигао и Стефан Савић, и то првенац за Атлетико, у ремију 1:1 на гостовању Бетису, док је Барселона лако декласирала Лас Палмас (4:1) и тако извршила додатан притисак на Реал који може да изгуби титулу коју има у џепу уколико у среду поклекне на гостовању Селти у заосталом мечу. Два кола пре краја познато је да ће у Сегунду Спортинг, Гранада и Осасуна.

МЕДИЈИ НАЈАВЉУЈУ: Бивши тренер Партизана преузима црвено-беле (ФОТО)

Партизан ОСЛАБЉЕН у дербију (ФОТО)

Реал је победио Севиљу, а од свих голова, а било их је пет, највише ће се причати о првом, који је постигао Наћо. Погледајте и сами зашто.

Севиља је могла у првом полувремену да постигне најмање три гола, али је два пута погађала оквир гола, а уз то је бриљирао Кејлор Навас. Стеван Јоветић је имао две велике шансе које није искористио, али је био стрелац на старту другог полувремена.

ЂУРОВСКИ ИСКРЕНО О МАНАМА: ОВО нам представља НАЈВЕЋИ проблем (ФОТО)

Реал је у финишу меча са два гола обезбедио победу и сад му недостају четири бода из последња два меча да освоји титулу.

ЊИХОВЕ УТАКМИЦЕ ОДЛУЧУЈУ О ТИТУЛИ: Из Радничког су послали јасну поруку ВЕЧИТИМ ривалима (ФОТО)

Атлетико је у мечу без резултатског значаја за обе екипе одиграо 1:1 на гостовању Бетису, а гол је постигао Стефан Савић.

УСИЈАЊЕ: Стигло саопштење из ВЕЧИТОГ ривала о ком БРУЈИ цела Србија (ФОТО)

Барселона је предвођена Нејмаром декласирала Лас Палмас. Бразилац је постигао три гола и омогућио Барселони да се, макар до среде, нада одбрани титуле.

УСЛОВ ИЗ ТУРСКЕ: Карлеуша и Душко због фудбалске драме МОРАЈУ у С*КСУ да промене ОВУ навику (ФОТО)

ЛА ЛИГА, 37. коло:

Недеља:

Реал – Севиља 4:1

(Наћо 10, Роналдо 23, 78, Крос 83 - Јоветић 49)

Лас Палмас – Барселона 1:4

(Бигас 63 - Нејмар 25, 67, 71, Суарез 27)

Сосиједад – Малага 2:2

(Ћаби Пријето 31, Џон 86 - Ернандез 45, Ресио 76)

Осасуна – Гранада 2:1

(Мондрагон 24, Кодро 75 – Адријан Рамос 41)

ТАБЕЛА

ТАБЕЛА: Барселона 87, Реал Мадрид 87, Атлетико Мадрид 75, Севиља 69, Виљареал 64, Атлетик Билбао 63, Реал Сосиједад 63, Еибар 54, Алавес 54, Еспањол 53, Валенсија 46, Малага 46, Селта 44, Лас Палмас 39, Бетис 38, Леганес 34, Депортиво 33, Спортинг 30, Осасуна 22, Гранада 20. НАПОМЕНА: Одложена утакмица између Селта - Реал игра се 17. маја.