ВРАТИЛИ СЕ НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Лалатов Спартак славио у Новом Пазару

21.12.2023. 17:17
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Полетели Голубови.

Фудбалери суботичког Спартака победили су као гости Нови Пазар са 1:0 (0:0), у заосталом мечу 9. кола Суперлиге Србије.

НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ НА ПАРТИЗАН MOZZART БЕТ И ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУMozzart

НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ НА ПАРТИЗАН MOZZART БЕТ И ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ

Жреб за четвртфинале Купа Србије у понедељакFudbalski večiti derbi

Жреб за четвртфинале Купа Србије у понедељак

БЛИЖИ СЕ ПРЕЛАЗНИ РОК: Ево ко ОДЛАЗИ са Маракане, а ко није на ПРОДАЈУFK Crvena zvezda

БЛИЖИ СЕ ПРЕЛАЗНИ РОК: Ево ко ОДЛАЗИ са Маракане, а ко није на ПРОДАЈУ

Изабраници Ненада Лалатовића су пред празним трибинама стадиона у Новом Пазару савладали домаћина голом резервисте Воја Убипарипа у 87. минуту.

Домаћин је већ у 16. минуту остао без најбољег играча, јер је Адем Љајић због повреде морао да напусти игру. Нови Пазар је после пораза остао четврти са 29 бодова, док је Спартак скочио на девето место са 25 бодова.

У првом колу пролећног дела сезоне Нови Пазар ће 10. фебруара гостовати у Панчеву против Железничара, док ће Спартак истог дана на ноге крушевачком Напретку.