МАРКОВИЋ ПОКЛОНИО ГОЛ СПАРТАКУ: Видите како је Партизан матиран, али није дуго трајало! Шћекић погодио (ВИДЕО)

07.11.2020. 19:37
Gol Spartaka
Гол Спартака / Извор: Фото: Youtube printscreen

Узбудљив меч у Суботици.

Фудбалери Партизана играју 14. коло Суперлиге против Спартака у Суботици.

ХОРОР СЦЕНА НА МЕЧУ СПАРТАКА И ПАРТИЗАНА: Забио се међуножјем у стативу - свом силом! Ноге му се ТРЕСУ (ВИДЕО)

А МИЛИВОЈЕВИЋА КАЗНИЛИ МЕСЕЦ ДАНА ЗБОГ БРУТАЛНОГ СТАРТА: Шта је луђе - аутогол из МРТВОГ угла или голчина из слободњака? (ВИДЕО)

ШКОТИ ВЕЋ У ОЗБИЉНОЈ ПАНИЦИ: Дмитровић као хоботница, бранио СВЕ МОГУЋЕ! Нажалост, примио и гол (ВИДЕО)

Првих пола сата меча је обележио солидан темпо игре, било је неколико шанси пред голом домаћих, није био безопасан ни Спартак, а онда је Такума Асано у 35. минуту затресао мрежу. Многи су помислили да је можда офсајд, али успорени снимак је показао да то није случај.

Добио је фантастичну лопту у простор, протрчао по десној страни и снажним ударцем по средини матирао Дујмовића. Партизан је у том тренутку повео са 0:1.

ПСЖ је у низу од шест победа у Лиги 1, и све те мечеве добио је са два и више голова разлике, па упркос доброј форми, Рен нема чему да се нада вечерас (21.00) на Парку принчева - кец је 1,42, а Хендикеп победа (тријумф са два или више голова разлике) 1,92. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ПСЖ - Рен.

Друго полувреме је опет добро отворио гостујући тим, Холендер промашио страшну шансу, а казна је стигла у 60. минуту када је погодио Туфегџић након одбитка.

Изгубио је Лазар Марковић лопту у одсудном моменту, Стевановић лоше одбио након ударца са преко 20 метара и Лазар Туфегџић се снашао и изједначио на 1:1.

Ипак, Александар Шћекић је у 71. минуту вратио предност црно-белима и погодио за 1:2.