СПАРТАК ЗАУСТАВИО ЛОКОМОТИВУ: Екипа Марка Николића доживела први пораз у сезони!

23.08.2020. 21:13
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Велики дерби Москве.

Фудбалери Локомотиве су изгубили у великом дербију Москве од домаћег Спартака резултатом 2:1. Изабраници српског стратега Марка Николића су у четвртом овосезонском мечу претрпели први пораз.

МАЛЕРИМА НИКАД КРАЈА: Велико појачање Барселоне заражено короном! (ФОТО)

ФИНАЛЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Једна ПРОМЕНА у Бајерну, Свеци са НАЈЈАЧИМ снагама НАПАДАЈУ пехар! (САСТАВИ)

ЈЕДНА ЈЕ МАЈКА: Мбапе у вечерашњем финалу има мотив више да дође до пехара!

Ствари су добро текле по Локомотиву у првом полувремену, пошто је повела већ у десетом минуту преко Муриља Серкере. Спартак је до истека првих 45 минута пропустио једну велику прилику, а Николић је био приморан да направи чак две измене.

Најаву преокрета видели смо у 53. минуту када је Џордан Ларсон затресао мрежу гостију, а Александр Соболев је у 81. минуту растужио гостујуће навијаче.

Овим поразом популарне "машиновође" су пале на четврто место. Спартак је тренутно други са осам освојених бодова.