СПЕКТАКЛ НА БОМБОЊЕРИ: Четири гола, два искључења и магија Тевеза у Суперкласику (ВИДЕО)

03.01.2021. 10:02
Boka Juniors - River Plata
Бока Јуниорс - Ривер Плата / Извор: Реутерс

Буран аргентински дерби.

После 438 дана одигран је Суперкласико између Боке Јуниорс и Ривер Плате и то у Купу Дијега Марадоне. Феноменалан меч на “Бомбоњери” одигран без публике и први пут без славног “Ел Пибеа” у ложи завршен је нерешеним резултатом 2:2 (1:0).

СТАНОЈЕВИЋ ТРЉА РУКЕ: Стиже нападач који даје гол на 45 минута!

ЗВЕЗДА СПРЕМА ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА ПРЕЛАЗНИ РОК: Из Италије стиже баш оно што треба црвено-белима (ВИДЕО)

КОШМАР ЗА МИЛОЈЕВИЋА: Тавамба срушио Ал Хилал, Николић двоструки стрелац (ВИДЕО)

Не да Милан прво место - против Лација је ишчупао три бода у надокнади времена, а данас (18.00) гостује Беневенту, и планира да настави тријумфални поход. Квота на двојку је 1,67. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Беневенто - Милан.

Домаћин је повео већ у 10. минуту голом Рамона Абиље, али је Бока у 58. минута остала са 10 играча због искључења Хормана Кампуцана. Ривер је то искористио и од 74. до 77. минута преокренуо резултат. Стрелци су били Федерико Ђироти и Сантос Боре.

Међутим, гости су због два жута картона остали без Енца Переза у 80. минуту, што је Бока казнила шест минута касније и изједначила на 2:2 поготоком Себастијана Виље на магичну асистенцију Карлоса Тевеза.

Погледајте како изгледа Стефани Морган девојка кошаркаша Џордана Лојда.