СПЕКТАКЛ СА ОСАМ ГОЛОВА: Бивши играч Партизана ПРЕКИНУО вишемесечни ПОСТ, а онда доживео ШОК (ВИДЕО)

17.10.2021. 17:14
FKP123
ФКП123 / Извор: МН Press

Сјајна партија.

Утакмицу за памћење одиграли су ПАОК и Волос у 6. колу грчке Суперлиге, после које на крају није било победника - 4:4!

СПЕКТАКУЛАРНА ПОНУДА: ЈЕДНИМ КЛИКОМ ДО 500 РСД ПЛУС 30.000 РСД БОНУСА!

ПРОМЕНИО МУ ЛИЧНИ ОПИС: Погледајте НАЈБРУТАЛНИЈИ нокаут у овој години (ВИДЕО)

ОБРАДОВИЋ СПРЕМИО АТОМСКО ПОЈАЧАЊЕ: Стиже ТРЕЋИ пик са НБА ДРАФТА

Тешке тренутке проживљава Барселоне, а вечерас (21.00) јој у госте стиже увек незгодна Валенсија. Хоће ли Каталонци коначно прорадити? Квота на кеца је 1,55, на kombinazziju 1&3 2,20, а на дуплу шансу X2 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Барселона - Валенсија.

Чак осам голова пало је на "Тумби", а два од четири за солунске Ратнике постигао је бивши играч Партизана Андрија Живковић.

На тај начин је некадашњи везиста португалске Бенфике прекинуо петомесечни пост, пошто је последњи пут био стрелац у мају ове године, у великом дербију Солуна против Ариса, када је поставио коначних 2:0.

Домаћин је лоше отворио меч против Волоса на свом терену пошто су гости повели већ у 14. минуту преко Ван Верта, али се убрзо све окренуло у корист солунских црно-белих. Михалидис у 24. минуту, па Чуба Акпом недуго затим, да би Андрија Живковић у десетоминутном распону донео још два поготка ПАОК-у. Најпре на асистенцију Акпома, потом и Стефана Шваба у самом финишу полувремена за убедљивих 4:1.

Andrija Živković
Андрија Живковић / Извор: Профимедиа

То су Живковићеви први голови у овој сезони, односно 16. на конту откако је стигао на "Тумбу"

Изгледало је тада да је победник решен, међутим, тако нису мислили играчи Волоса, који су до краја утакмице постигли три поготка и избегли пораз, шокиравши домаће навијаче.

Најпре је Бартоло у 54. минуту смањио на 4:2, да би само осам минута касније Розеро "закувао" ублаживши заостатак гостију на само гол - 4:3.

Имао је прилику Вијериња да отклони све дилеме са "беле тачке", Бразилац није реализовао пенал у 83. минуту, што је скупо коштало фудбалере ПАОК-а.

Само три минута после промашеног једанаестераца Солуњана, Рајнер је био прецизан и изједначио на 4:4, доневши велики бод Волосу и, уједно, бацивши у сенку феноменално издање Андрије Живковића.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.