16.09.2017. 21:28
Navijači FK Olimpijakos
Навијачи ФК Олимпијакос / Извор: МН Press

Драма.

Урош Ђурђевић је постигао првенац у дресу Олимпијакоса, и то у трећем минуту надокнаде меча против Астераса. Доскорашњи члан Партизана је искористио пенал у трећем минуту надокнаде и тако поставио коначних 1:1. Чињеница да је Ђурђевић одмах добио шансу да шутира пенал довољно говори да у Олимпијакосу озбиљно рачунају на њега и имају неограничено поверење у његове квалитете.

ЗВЕЗДА ЈЕ ИМАЛА НАЈТЕЖИ ИСПИТ: Рађа се ПАКЛЕНИ тандем јачи и од ЛОКОМОТИВЕ (ГАЛЕРИЈА)

ПРЕСЕДАН: У Истанбулу ће у недељу бити одржане ДВЕ ЦЕРЕМОНИЈЕ доделе медаља (ФОТО)

ВЕЛИКЕ ПРОМЕНЕ У ТИМУ: Ђукић против Радничког од првог минута на терен шаље и ЊИХ ТРОЈИЦУ (ФОТО)

ТВИТЕР КИНГСА ВЕЋ ГОРИ: У Сакраменту БУКВАЛНО одлепили за Богданом (ФОТО)

Уз Ђурђевића, цео меч за Олимпијакос је одиграо и Саша Здјелар који је добио и жути картон. Ђурђевић је голом вероватно спасио и посао Беснику Хасију који је под огромним притиском после пораза код куће од Спортинга (2:3) у првом колу Лиге шампиона.

ЛОМИО КИЧМЕ: Бивши фудбалер Партизана постигао ПРЕЛЕП гол (ВИДЕО)