СПРЕМА СЕ ЉУТА БИТКА: Вечити ривали и богати Арапи се ухватили у коштац за расног ГОЛГЕТЕРА

23.11.2019. 22:11
161. Večiti derbi
161. Вечити дерби / Извор: МН Press

Суперлигаш трља руке.

Један од најбољих играча ове сезоне у Суперлиги је нападач Јавора Никола Петковић (23) који је до сада постигао десет голова за Ивањичане. Нешто раније се појавила информација да га је Партизан већ капарисао (више прочитајте ОВДЕ), али према сазнањима Новости у трку за расног голгетера ушли су још Црвена звезда и Ал Аин.

ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: Баш УБЕДЉИВА победа у Вечитом дербију

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА СРБИЈУ: Кокошков ће Орловима прикључити НБА играча

ПАРТИЗАН ОЧЕКУЈЕ НАЈТЕЖА УТАКМИЦА У СЕЗОНИ: АЗ наставио да ГАЗИ! Холанђани у СТРАХОВИТОЈ серији - 24:0

Партизан је први показао интересовање за Петковића, али се потом у трку укључила и Црвена звезда. Међутим, посао београдским вечитим ривалима би могао да поквари Ал Аин из Уједињених Арапских Емирата који је финансијски веома моћан.

Nikola Petković
Никола Петковић / Извор: МН Press

Оно што је јасно је да би Петковић много више зарађивао у Ал Аину, али уколико сјајни нападач у срцу носи црно-беле или црвено-беле боје то би могло да му помогне да преломи где ће наставити каријеру.

На крају, није тешко закључити да у Јавору задовољно трљају руке.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Мајорке Лага Жуниора.

ВУКАНОВИЋ: Драго ми је због гола, пријају похвале тренера Милојевића

СВЕ СЕ ДЕСИЛО ЗА НЕКОЛИКО МИНУТА: Утакмица Ситија и Челсија решена после брзог преокрета (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Без ремија у суботу! Домаћи тимови успешнији од гостију - 3:2

ПОСЛЕ ШОКАНТНОГ ИСПАДАЊА ОД РУСИЈЕ У ДЕЈВИС КУПУ: Ђоковић остаје без тренера (ФОТО)

СРБИЈА ЈЕ ЗЕМЉА ТЕНИСА: Наша репрезентација добила специјалну позивницу за завршни турнир Дејвис купа