СРБИ КОМБИНОВАЛИ У ТОРИНУ, ВЛАХОВИЋ КОНАЧНО ПОГОДИО: Јуве на другом месту, Станковић тоне све дубље

03.05.2023. 20:25
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Сампа већ прежаљена.

Фудбалери Јувентуса савладали су Леће (2:1) у 33. колу Серије А и тим тријумфом дошли до другог места на табели.

"ДОВЕДИТЕ ВЛАХОВИЋА": Чувени фудбалер поручио великану

КО ДРУГИ, НЕГО ОНИ: Белингем на лето напушта Дортмунд, следећа дестинација је крајње очекивана

НАЈПЛАЋЕНИЈИ СПОРТИСТИ: Роналдо ПРВИ, а од тенисера међу десет је само Федерер

Стара дама је до предности дошла у 15. минуту када је Паредес погодио из слободног ударца. Леће је узвратио голом из пенала у 36. минуту, да би на четири минута до краја првог дела игре за домаће погодио српски центарфор Душан Влаховић.

Нападач је изванредно погодио волеј ударцем, а асистирао му је Филип Костић. У наставку меча није било голова.

Сампдорија коју са клупе предводи српски тренер Дејан Станковић претрпела је нови пораз и то од Торина, било је 0:2 за Бикове. Српски фудбалер Иван Илић забележио је асистенцију. Тим из Ђенове је на последњем месту са свега 17 бодова.

Једини реми уписали су Салернитана и Фиорентона резултатом 3:3.

Диа је дао хет-трик за домаћи тим, а на другој страни погађали су Николас Гонзалес, Иконе и Бираги.

Лука Јовић је ушао у 66. минуту, док су на клупи остали и Миленковић и Терзић.