СРПСКИ ЛАВ ЈАШИН: Рајковић поново сачувао мрежу, Ристић ПОЦРВЕНЕО

17.12.2019. 21:33
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: МН Press

На терену се нашли још Шкулетић и Ле Талек.

Фудбалери Ремса пласирали су се у четвртфинале француског Лига купа победом над Монпељеом од 1:0. Српски репрезентативни голман Предраг Рајковић је тако још једном остао несавладан, али је утакмицу можда решио и црвени картон који је при нерешеном резултату добио Михаило Ристић.

Дејан Станковић седа на клупу Црвене звезде?

ЗВАНИЧНО: Павловић ПОТПИСАО за Монако!

ТРЕСУ СЕ АПЕНИНИ! Милан хоће Јовића!

Утакмица је била равноправна и обе екипе су стварале шансе, а Рајковић је током 90 минута забележио четири одбране. Ипак, кључни моменат догодио се у 69. минуту када је црвени картон добио још један бивши фудбалер Црвене звезде, а сада члан Монпељеа Михаило Ристић. Екипа Ремса је бројчану предност материјализовала девет минута касније када је тријумф свом тиму донео Метју Кафаро из пенала.

Осим Рајковића и Ристића, на терену су се нашла још двојица бивших фудбалера београдских вечитих ривала Петар Шкулетић и Дамијен Ле Талек. Обојица су се нашли у стартној постави Монпељеа, с тим што је Француз одиграо цео меч, док је некадашњи голгетер Партизана у игри провео 64 минута.

Погледајте како изгледа Паулина Процик, девојка Кшиштофа Пјонтека.