ШТА САДА ИМАТЕ ДА КАЖЕТЕ ГРОБАРИ? Моћан гол Сејдубе Суме! (ВИДЕО)

13.07.2019. 18:17
Sejduba Suma
Сејдуба Сума / Извор: Фото: printscreen/Youtube/TV Партизан

Бомба.

У току је пријателсјки меч између Партизана и мађарског Пакшија на припремама црно-белих у Словенији. Мађари тренутно воде са 2:1, а гол Сејдубе Суме почетком другог дела био је за ТВ шпице!

ПОПЛАВА НА ПОХОРЈУ: Партизан игра ВАТЕРПОЛО са Мађарима, Пакси БОЉИ на полувремену (ВИДЕО)

ДАЛЕКО ЈЕ ОД МАНЧЕСТЕРА: Великан плаћа 40 милиона евра за Миленковића, све зависи од Нејмара (ФОТО)

Михајловић ОТКРИО да има ЛЕУКЕМИЈУ: Данима сам плакао! Борићу се, морам да победим

Сума је узео лопту на неких 20-ак метара од гола и прецизним ударцем по земљи савладао голмана Пакшија. Заиста леп гол!

Погледајте како изгледа Татјана Башевић, бивша девојка немачког кошаркаша Маика Цирбеса