ШТА УРАДИ ТО, РАЈКО: Два НЕВЕРОВАТНА кикса српског голмана донела Ремсу пораз у 90+1. минуту (ВИДЕО)

17.01.2021. 23:01
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: Профимедиа

Најлошије издање од доласка у Француску.

Фудбалери Ремса поражени су после преокрета на гостовању Лилу резултатом 2:1 (0:1), највише "захваљујући" грешкама репрезентативног голмана Србије Предрага Рајковића.

Mozzart‌ ‌даје‌ ‌највеће‌ ‌квоте‌ ‌на‌ ‌свету:‌ ‌Интер‌ ‌2,65,‌ ‌Ајакс‌ ‌1,55,‌ ‌Лион‌ ‌1,35!‌ ‌ ‌

ЛУКА РЕШЕТАО НА ДЕБИЈУ - 2 ГОЛА: Видите мајсторију после дриблинга - асистент ОПЕТ НАШ репрезентативац (ВИДЕО)

ПРОЈЕКТИЛ! ПОТПУНО ПРЕВАРИО ГОЛМАНА: Бивши играч Звезде погодио лепотицу од слободњака на Пиринејима (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Грађани ИСКОРИСТИЛИ реми у НАЈВЕЋЕМ дербију! Лукин Палас без шанси на Етихаду (ВИДЕО)

Чувар мреже Орлова је несхватљиво погрешио приликом додељивања лопте саиграчу, спаковавши "коску" Морети, па је Лилу изједначио у 48. минуту преко Жонатана Бамбе. Грешка код овог гола иде на руку дефанзивца Ремса, али и Србина, који је могао да бира играча коме ће да дода.

Вођство Ремсу донео је Зенели у финишу првог полувремена, а победоносни гол за Лил постигао је Жонатан Давид у првом минуту судијске надокнаде, после новог кикса Рајковића.

После ударца са дистанце једног фудбалера Лила српски репрезентативац је кратко одбио лопту, право на ногу Канађанину који је донео тријумф свом тиму.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга Предрага Рајковића.