СТАНКОВИЋ ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА: Фудбал је чудна игра

16.11.2020. 19:14
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: МН Press

Црвена звезда се после преокрета пласирала у осмину финала Купа Србије.

Морала је Црвена звезда добро да се помучи и много зноја да пролије у шеснаестини финала Купа Србије. Златибор је на стадиону ''Рајко Митић'' имао вођство од 2:0 све до 70. минута и већ видео пласман осмину финала Купа Србије, али је у последњих 20 минута утакмице Звезда постигла чак четири гола и ипак стигла до тријумфа.

ЗВЕЗДА СЕ ВРАТИЛА ИЗ МРТВИХ: Црвено-бели тешком муком до осмине финала Купа Србије!

ПОГЛЕДАЈТЕ ЗВЕЗДИН УРАГАН: Ево како су црвено-бели стигли до изједначења (ВИДЕО)

СПОРАН ТРЕНУТАК НА МАРАКАНИ: Ко је ПОГРЕШИО у ОВОЈ ситуацији (ВИДЕО)

Избегли су црвено-бели најранију елиминацију у Купу у клупској историји, а тренер Дејан Станковић није био незадовољан после тешко извојеване победе, посебно пошто је вукао и добре потезе са изменама које су у великој мери режирале преокрет.

- Честитам Златибору, фудбал је чудна игра. Направили смо седам, осам шанси, а они су постигли гол. Тако је почело и друго полувреме. Видели сте да смо 4 гола у последњих 20 минута. Било је добро што смо стварали оволико шанси, добре смо измене извршили, оне су донеле преокрет. Екипа расте кроз овакве утакмице - истакао је Дејан Станковић непосредно по завршетку меча.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.