БЕЖИ ПРВО МЕСТО: Станковићев Фради изгубио у дербију мађарског првенства

10.12.2023. 20:29
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: МН Press

Пропустили су прилику да заседну на чело табеле.

Екипа српског тренера Дејана Станковића, Ференцвароша поражена је на гостовању Паксију (3:2) у мечу 16. кола мађарског првенства.

ДРАМА У РУСИЈИ: Ивићев Краснодар јесењи првак!Vladimir Ivić

ДРАМА У РУСИЈИ: Ивићев Краснодар јесењи првак!

НИЈЕ САМО ХАЛАНД: Још један играч Ситија прескаче меч са Звездом?Pep Gvardiola

НИЈЕ САМО ХАЛАНД: Још један играч Ситија прескаче меч са Звездом?

ПОЧЕЛА ЗИМСКА ЧИСТКА: Бахар дефинитивно ПРЕЦРТАО дефанзивца који је ОДУШЕВИО Делије!Barak Bahar, FK Crvena zvezda

Ово је био дуел две првопласиране екипе и овим тријумфом Пакси је сада на плус четири у односу на великог ривала.

Станковићева екипа је ужасно отворила меч, пошто је већ у 15. минуту било 2:0 за домаће. Пап и Конивес су били стрелци.

У наставку су се гости мало пробудили. Катона је на нешто више од 20 минута до краја меча смањио резултат. Међутим, Сабо са пенала враћа домаћима плус два у 84. минуту.

Ференцварош је три минута касније постигао и други гол. Листес је затресао мрежу, али више од тога тим српског тренера није могао.