СТАНКОВИЋУ ГЛЕДАШ ЛИ ГА ТИ? Радуловић се ОЗБИЉНО намеће шефу струке црвено-белих

16.10.2020. 21:33
Andrija Radulović i Dejan Stanković
Андрија Радуловић и Дејан Станковић / Извор: МН Press

Велики таленат.

Сјајна партија омладинаца Црвене звезде. Изабраници Марка Неђића савладали су Интернационал 4:1 у оквиру 14. кола Омладинске лиге Србије.

"ЛУДИЛО" У НАЈАВИ - Чак пет дербија за викенд, међу њима и окршај "Вечитих"

ОДЛУЧИО СУД: Бивши репрезентативац месец дана иза решетака

ПОСЛАО ПРЕЈАКУ ПОРУКУ: Због ОВИХ РЕЧИ Сергеја ће обожавати сви у Србији! (ФОТО)

Предњачио је талентовани Андрија Радуловић са два гола, а погађали су и Андреј Ђурић и Матеја Бачанин.

Упркос иницијативи у уводним минутима меча и приликама које су имали Ђурић и Радуловић, први су до поготка стигли гости, када је највиши у скоку био Винтоњи и матирао Ћопића, а играо се 15. минут.

У 24. минуту. Радуловић је одиграо пас за Бачанина који се феноменално заградио и само пустио да лопта настави свој пут, а управо онај од кога је акција почела је стигао до ње и рутински матирао Вранића ударцем у даљи угао.

До потпуног преокрета се стигло већ у 26. минуту када је Радуловић послао феноменалан центаршут из прекида за Ђурића, а наш капитен снажно главом матирао голмана гостију.

Показао је Матеја Бачанин још једном да има феноменалан “њух” за гол. Био је 50. минут меча када је Лазић центрирао, лопта је закачила неколико играча Интернационала, потом се створила гужва у петерцу, а ту је најспретнији био он и постигао погодак.

Ипак, незаустављив је био рођени Которанин Андрија Радуловић, а у 79. минуту је после паса Ћурића, поново, на сјајан начин погодио даљи угао Вранића и поставио коначан резултат.

Вероватно је меч посматрао или ће га видети Дејан Станковић који зна да има велики потенцијал у виду Радуловића.