12.09.2020. 22:23
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Партизан са 3:0 савладао Рад.

Партизан није имао проблема да у седмом колу Суперлиге Србије оствари победу против Рада, посебно и са играчем више, па су црно-бели тријумфовали са 3:0 на другом дебију Александра Станојевића на клупи клуба из Хумске. Станојевић је би задовољан оним што су његови играчи приказали.

ВРАЋА НАМ СЕ ПРИМЕРА: Реал први фаворит за круну, љутом Месију квота 2,80

СВЕ ЈАСНО, СВЕ ПРАВЕДНО: Видите снимак како Асано улази у казнени и ПАДА! Судија без дилеме (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Партизан рутински савладао Рад на другом дебију Станојевића (ВИДЕО)

- Задовољан сам, мислим да смо деловали озбиљно. Контролисали смо утакмицу иако у суштини нисмо имали у првих 20 минута шансу. Најважније да нас нису угрожавали из контре јер имају брзе играче - рекао је Станојевић.

Zoran Njeguš
Зоран Његуш / Извор: МН Press

Рад је колико толико равноправан противник био само у првом полувремену, јер је искључење Ђорића у 47. минуту одредило ток меча у наставку што је истакао и тренер Грађевинара Зоран Његуш.

- Прво полувреме смо дефанзивно били добри, а сами себи смо дали гол. Лако смо дозволили центаршут. Са играчем мање је Партизан био доминатнији. Честитам Партизану на заслуженој победи - кратко је прокоментарисао Његуш.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.