СТИГЛО НА НАПЛАТУ: Због понашања играча Челси кажњен 25.000 фунти (ФОТО)

Нису били задовољни пеналом за Ливерпул и црвеним картоном.

Фудбалски клуб Челси кажњен је са 25.000 фунти од стране Фудбалске асоцијације Енглеске (ФА) због инцидената који су се догодили на мечу против Ливерпула у трећем колу Премијер лиге.

Уз ватромет и бакљаду Билећа дочекала Тијану Бошковић – Mozzart најбољој одбојкашици света поклонио терен

ПОСЛЕ ДВЕ ГОДИНЕ: Гризман поново у Атлетику (ВИДЕО)

ПАНДЕМИЈА НЕ ПОПУШТА: Јапан одустао од организације СП за клубове

Судија Ентони Тејлор свирао је пенал за Ливерпул у завршници првог полувремена и показао црвени картон Рису Џејмсу због чега су реаговали фудбалери Челсија, а њихов бес се није смирио ни пошто је судија означио крај првог полувремена. Џејмс је суспендован један меч због црвеног картона, а меч је завршен резултатом 1:1.

- Фудбалски клуб Челси кажњен је са 25.000 фунти због двоструког кршења правила Е20.1, које се догодило током меча Премијер лиге против Ливерпула у суботу 28. августа. Клуб је признао да није успео да обезбеди да се његови играчи понашају у складу са правилима у 48. минуту првог дела утакмице и после звиждука за крај полувремена - наводи се у саопштењу.