СТРАВИЧНА СЛИКА: Због Торесовог ПАДА сви су се ухватили за главу (ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА)

02.03.2017. 22:53
FK Atletiko Madrid
ФК Атлетико Мадрид / Извор: Реутерс

Утакмица на "Риазору" завршена је без победника.

Фудбалери Депортива Ла Коруње и Атлетико Мадрида одиграли су утакмицу 25. кола Ла Лиге, а резултат је био 1:1. Повео је домаћин у 15. минуту, а у 68. је изједначио Антоан Гризман. Међутим, један од детаља који је између осталог обележио меч је и пад нападача гостију Фернанда Тореса, у завршници меча на "Риазору". "Ел Нињо" је у игру ушао у 65. минуту, а после једног дуела пао је на главу. Сцена је забринула све који су били на стадиону, као и оне који су гледали телевизијски пренос. Брзо је ушла лекарска екипа, а у међувремену голгетеру је извађен језик и тако је спречено гушење.

Према последњим информацијама Торес се налази у болници, свестан је и може да комуницира.

ТАМАН КАД ЈЕ ПОСТАО СТАРТЕР: Катаи искључен у Гранади (ВИДЕО)

После 25 утакмица Мадриђани имају 46 бодова и на четвртом су месту табеле Ла Лиге. Депортиво је први изнад зоне испадања, са 20 поена.