СТУБ ОДБРАНЕ: ВБА са Ивановићем не зна за пораз али ни за победу (ВИДЕО)

26.10.2020. 21:20
WBA
WBA / Извор: Реутерс

Српски фудбалер на терену свих 90. минута.

Ни после одиграних шест кола у Премијер лиги Вест Бромвич Албион, Славена Билића, још увек није остварио победу. Оно што је утешно за екипу у којој од скоро наступа и Бранислав Ивановић, нису забележили ни пораз од његовог доласка. Наиме, у мечу шестог кола фудбалери Брајтона и Вест Бромвич Албиона ремизирали су 1:1 на ,,Амекс стадиону“.

ХАОС У ИТАЛИЈИ: После тестирања на корону 27 заражених у фудбалском клубу

НИКОЛИЋ ОПТИМИСТИЧАН ПРЕД БАВАРЦЕ: "Бајерн је најбољи али и ми имамо квалитет"

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Стрелци нерасположени, славио само Спартак

Иако немају ниједну победу после шест кола, фудбалери Славена Билића и даље су ван зоне испадања.

Трећи реми у сезони, а други у низу, Вест Бромвич Албион остварио је на гостовању у Брајтону захваљујући поготку Аеран-Гранта у 83. минуту чиме је поништен несрећни аутогол Џејка Ливермора из првог полувремена.

Њега је, желећи да избаци лопту која би завршила у голу, погодио Бранислав Ивановић и тако донео предност Брајтону.

Ивановић је и по други пут узастопно одиграо свих 90 минута у редовима Вест Брома.

Брајтон тренутно има пет бодова, два више од ВБА на 17. позицији Преимјер лиге.