СУДАР О КОЈЕМ СЕ ПРИЧА: Судија у Шапцу се закуцао у тренера (ВИДЕО)

23.02.2021. 13:03
Mačva - Radnički Niš
Мачва - Раднички Ниш / Извор: Фото: Youtube Printscreen/ Супер лига Србије

Пун трк.

Раднички из Ниша славио је против Мачве у Шапцу резултатом 2:0 у 23. колу Суперлиге. Занимљива сцена виђена је у првом полувремену када је помоћни судија у пуном спринту налетео на тренера Мачве Алфреда Јерманиша и затим завршио на земљи.

ПРЕУЗМИ ЧАК 1.500 ДИНАРА - КЛАДИ СЕ У НАЈУЗБУДЉИВИЈОЈ ВЕЧЕРИ ЛИГЕ ШАМПИОНА

ЗБОГ ПЕВАЉКИ: Вређали и псовали новог селектора, Пикси их сада избацује из репрезентације Србије!

РУСИ СЕ ДИВЕ СРБИНУ: Од Путинове честитке Ђоковићу све грми – сусрет на плажи који је одушевио Новака

Било је то изненађење за оба актера случајног судара, али срећом, прошли су без повреда. Несвакидашњи судар погледајте на 1.17 минута видео клипа.

Нишлије су освојиле бодове погоцима Ненада Гаврића и Филипа Касалице.

Саутемптон је ремијем са Челсијем прекинуо низ од шест лигашких пораза, а на Лидсовим утакмицама пада у просеку 3,46 гола по мечу, највише у првенству. Кец на данашњем мечу (19.00) плаћа се са 2,50, док је тип 3 вредан квоте 1,65. Погледајте и остале MOZZART квоте за меч Лидс – Саутемптон.

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поријеа.