СУПЕРЛИГА: Дан ремија, није било победника у дуелу Новог Пазара и ТСЦ-а

05.11.2021. 21:06
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Домаћин није успео да дође до три бода.

Прва два меча 16. кола Суперлиге Србије завршена су нерешеним резултатом пошто су после Вождовца и Чукаричког, ремизирали истим резултатом 1:1 Нови Пазар и ТСЦ.

ЂОРЂЕВИЋ ХВАЛИ ЗВЕЗДУ Ипак, ВЕРУЈЕ у своје момке! Мотивисани и са самопуздањем дочекују шампиона

СУПЕРЛИГА: Вождовац спасио бод против Чукаричког

ОДЛАЗИ ВЕЋ У ЈАНУАРУ: Фјорентина добија 80 милиона за Влаховића (ФОТО)

Нови Пазар је већ у 12. минуту стигао до вођства голом Чечарића који се најбоље снашао у гужви пред голом гостију. Голман Филиповић је испустио лопту, а Чечарић пратио све и убацио лопту у мрежу и домаћин је водио 1:0 што је био и резултат првог полувремена.

Могао је Пазар и да дође до 2:0, али је Аганспахић пропустио лепу прилику, а у 68. минуту је ТСЦ стигао до изједначења. Гости су имали корнер после којег је Вукић главом послао лопту у гол за 1:1. У завршници је Вукић имао још једну прилику да донесе ТСЦ-у и сва три бода, али је погодио стативу па је остало 1:1.