СУПЕРЛИГА: Чачанима дерби зачеља, полетели Змајеви

14.12.2016. 14:54
Aleksandar Tanasin
Александар Танасин / Извор: МН Press

Одиграни уводни мечеви последњег јесењег кола.

Одиграни су уводни мечеви 21. кола, последњег у јесењој сезони. Изостала су велика изненађења, а домаћини су славили у два сусрета, по један је завршен ремијем и победом гостију.

Бачка је лакше него што се очекивало савладала Рад. Већ после осам минута, тим из Бачке Паланке имао је недостижних 2:0. Најпре је Страхиња Мацановић у 2. минуту надмудрио одбрану "грађевинара", да би неколико тренутака касније и Филип Бајић се уписао у стрелце.

КУД ИДЕ ОВАЈ СВЕТ: Кинези за Челсијеву РЕЗЕРВУ искеширали 62 милиона ЕВРА (ФОТО)

Раднички поново није тријумфовао, шести пут заредом. Нишлије су на "Чаиру" ремизирале против Металца, иако је гост одолевао до 12. минута. Тада је Никола Митровић пронашао пут до циља, али је у 81. Ивица Јовановић однео бод у Горњи Милановац.

ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: Гест на КОМЕ могу да му позавиде и највеће ЗВЕЗДЕ (ВИДЕО)

Вождовац је коначно славио "на крову". После четири сушна кола, "змајеви" су победили пред својим навијачима, а јунак тријумфа био је двоструки стрелац Јован Стојановић.

ДРЖИ СЕ ТИ ФУДБАЛА: Послушајте како Душко Тошић пева хит Јелене Карлеуше (ВИДЕО)

Дуел "фењераша" и претпоследњег на табели, припао је Чачанима. Победу Борцу обезбедио је са два гола Стефан Михајловић. Почетком другог полувремена, надмудрио је одбрану Пазараца, а нешто касније другим поготком отклонио све дилеме.

ЖИВЕЛИ: Само један фудбалер на свету има дозволу да пије пиво у свлачионици! А, он је прави УБИЦА! (ВИДЕО)