СУПЕРЛИГА: Чука изрешетала Младост, Змајевима пријала промена тренера

28.04.2021. 20:35
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Одиграна прва три меча 34. кола.

Одиграна су прва три меча 34. кола Суперлиге Србије, а само је Чукарички успео да одбрани домачи терен и дође до три бода против Младост, док су цео плен у гостима успели да освоје Златиборац против Бачке и Вождовац у Новом Пазару.

ГАЗДА МАРСЕЉА ЛУПИО ШАКОМ ОД СТО: Ево шта ће бити са Немањом Радоњићем (ФОТО)

ШОК ТЕРАПИЈА: Велика промена у Алмерији, шта ће на ово рећи Умар Садик (ФОТО)

НАВИЈАЧИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ: Тиодоровић ПРОГОВОРИО о ФИНАЛУ Купа

Чукарички је на Бановом брду потпуно надиграо госте из Лучана са 4:2, а госте су начели Марко Доцић и Ђорђе Јовановић. Тачније, Доцић је оба пута асистирао Јовановићу који је био прецизан у 11. и 49. минуту. Гости су смањили преко Саше Јовановића у 49. минуту, да би Милутин Видосављевић такође постао двоструки стрелац у 62. и 71. минуту и тако оверио победу Брђана. Милан Бојовић је из пенала у 87. минуту само ублажио пораз Младости.

Прштаће вечерас (21.00) у полуфиналу Лиге шампиона, у Паризу играју ПСЖ и Манчестер Сити, два клуба с неограниченим буџетима и врхунским асовима у својим редовима. Квота на кеца је 3,10, на икс 3,40, на двојку 2,30, а на GG3 1,92. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ПСЖ - Манчестер Сити.

Вождовац је остварио важну победу против директног конкурента у броби за опстанак пошто је савладао Нови Пазар са 2:0. Змајеви су са новим тренером Предрагом Роганом ухватили  Пазарце на спавању и већ после пет минута водили са 2:0. Већ у првом минуту је Богдановић начео домаћина, да би три минута касније Пуртић дуплирао предност Вождовца. Иако је до краја меча било много шанси на обе стране, испоставило се да је све решено управо у првих пет минута утакмице.

У мечу тимова који су већ отписани и играће наредне сезоне у нижем рангу, Златибор је савладао Бачки минималним резултатом. Једини гол на мечу постигао је Момчиловић већ у шестом минуту, а испоствило се да је то био и коначан резултат.