СУПЕРЛИГА: Храбри Пазарци однели бод из Крушевца

Напредак и Нови Пазар су ремизирали (1:1) у мечу 14. кола Суперлиге.

ПРИДРУЖИ СЕ НАЈБОЉЕМ ONLINE КАЗИНУ И ПОКУПИ 30.000 РСД 500 РСД ОДМАХ

МУКЕ ЗА СТАНКОВИЋА ПРЕД МИДТЈИЛАНД: Промена формације, КО ће у напад?

СЈАЈАН ЈУБИЛЕЈ: Партизанов фудбалер вечерас игра 100. меч у црно-белом дресу (ФОТО)

Чарапани су у меч ушли као фаворити, а после десетог минута и црвеног картона, фудбалера гостију Младеновића, чинило се да је победа неминовна. Међутим одолевали су Пазарци. А онда 70. минут и потпуни шок у Крушевцу. Био је то прелеп гол Стефана Лончара, који је натрчао на једну одбијену лопту и са преко 20 метара искоса са десне стране је сместио у ближи угао гола немоћног Николе Васиљевића - 0:1.

Домаћи су ипак успели да спасу макар бод. До изједначења су стигли у 80. минуту голом Петра Кунића, али после невероватне грешке голмана гостију Вујанца.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка хокејашке легенде Вејна Грецког.