СУПЕРЛИГА: Крагујевчани лак плен за Салетову чету

15.12.2021. 19:04
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Раднички са зачеља одлази на паузу.

Фудбалери Чукаричког савладали су Раднички из Крагујевца (2:0) у  утакмици 21. кола Суперлиге.

НАПРЕТКУ МАЛО ДВА ВОЂСТВА: Голеада у Лучанима припала домаћину (ВИДЕО)

ПАРТИЗАН ЈЕ ЈЕСЕЊИ ПРВАК: Црно-бели рутински са Металцем, блистао Квинси Мениг

ПАРНИ ВАЉАК МЕЉЕ У МИЛАНОВЦУ: Шћекић БОМБОМ са ивице шеснаестерца УБИО паука (ВИДЕО)

Питање победника домаћини су решили у других 45 минута. Прво је Јовановић погодио у 61. минуту да би тријумф оверио Ковач седам минута пре краја.

Гости су овим поразом остали на последњем месту са 16 бодова колико имају и Нови Пазар и Металац, међутим Крагујевчани имају утакмицу више. Раднички је без победе у шампионату од 22. септембра када су савладали Нови Пазар 2:1.

Чукарички је, са друге стране, у одличној форми и тренутно се шест мечева без пораза и налазе се на трећој позицији са 38 бодова.