СУПЕРЛИГА: Луковићи срушили Напредак, минималац Младости у Лучанима

06.11.2023. 21:27
FK IMT
ФК ИМТ / Извор: МН Press

Неуспшеан деби Валдимира Гаћиновића на клупи Крушевљана.

У последња два meča Mozzart бет Суперлиге ИМТ је у Крушевцу био убедљив против Напретка са 4:0 (2:0), док је Младост на домаћем терену у Лучанима минималцем савладала Јавор 1: 0 (1:0).

ВАЗУРА ГРМИ ЗБОГ СЦЕНА У НОВОМ ПАЗАРУ: Ко је допустио вређање Дуљаја, тренери показали маниреMiloÅ¡ Vazura

ДРУГА У НИЗУ: Раднички славио у Суботици против СпартакаFK Radnički Kragujevac

ДРУГА У НИЗУ: Раднички славио у Суботици против Спартака

БУГАРИ ТРАЖИЛИ И ДОБИЛИ: Против Мађарске у Пловдиву без публикеFudbalska reprezentacija Bugarske

БУГАРИ ТРАЖИЛИ И ДОБИЛИ: Против Мађарске у Пловдиву без публике

Деби Владимир Гаћиновића на клупи Напретка није прошао добро пошто су Тркатористи користили сваку прилику која им се указала. Већ у 5. минуту је Лука Луковић довео госте у вођство, да би у 31. његов брат Милош из пенала повисио на 2:0. Браћа Луковић су била у главним улогама и у насдтавку пошто је Милош Луковић у 70. повисио на 3:0, да би три минута касније Лука Луковић поставио коначан резултат.

У Лучанима је Младост успела после три узастопна пораза да стигне до тријумфа захваљујући Урошу Сремчевићу који је у 28. мкинуту искористио асистенцију Фрајдеја и постигао гол који је, испоставиће се, решио питање победника на овом мечу.