СУПЕРЛИГА: Напредак преокретом савладао Вождовац

04.12.2020. 20:38
FK Rad
ФК Рад / Извор: МН Press

Мелуновић двоструки стрелац.

Фудбалери Напретка савладали су у Крушевцу, на стадиону под Багдалом Вождовац са 3:1 (1:1) у првој утакмици 17. кола Суперлиге Србије и тако дошли до друге победе у претходна три меча.

Позови Mozzart асистента – уплати аванс са кућног прага!

ЗВЕЗДА И СЛОВАН СМЕНИЛИ ТРЕНЕРА ГЕНТА: "Поглавице" довеле четвртог стручњака од почетка сезоне (ФОТО)

МИХА ИМА ШПИЈУНА У ТИМУ, АЛИ ЦРНО МУ СЕ ПИШЕ: Истражујем, а када га пронађем, напашћу га (ВИДЕО)

Није све почело најбоље за Крушевљане пошто су гости повели у 18. минут голом Милоша Пантовића који је искористио несмотреност одбране Напретка. Ипак, 12 минута касније голма Вождовца Прековић није добро проценио лет лопте што је искористио Јован Маринковић да изједначи, а нерешено је било и на великом одмору.

У другом полувремену је Напредак успео да стигне до потпуног преокрета захваљујући Алену Мелуновићу који је прво у 81. минуту искористио једанаестерац за вођство од 2:1, да би коначан резултат поставио у судијској надокнади времена за коначлних 3:1.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка хокејашке легенде Вејна Грецког.