СУПЕРЛИГА: Пазарци у налету, Металац на ивици понора

07.05.2022. 21:05
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Меч петог кола плеј-аута.

ФК Нови Пазар заиграо је невероватно од старта плеј-аута, после тријумфа над Спартаком, Колубаром и Радничким, пао је и Металац (3:0) и то у Горњем Милановцу

"ВЕРУЈЕМ У ОХИЈА, ПОСВЕЋЕН ЈЕ, АЛИ...": Станковић НЕЗАДОВОЉАН упркос победи - Неки морају добро да размисле

НОВИ КОРАК КА ТИТУЛУ: Звездина рутина против Радничког

СВЕ РЕШЕНО У ПРВОМ ДЕЛУ: Партизан без проблема са Војводином

Димић је у 23. минуту довео Пазарце у вођство, а њихов тријумф у другом полувремену потврдили су својим головима Мујезиновић у 56. и Ибрахим Мустафа у 80. минуту сусрета.

Два кола пре краја сезоне, Пазарци сада имају 38 бодова на дванаестом месту, колико и тринаестопласирани Спартак који има меч мање.

Металац је остао на последњем месту са 30 бодова и овим поразом је своје шансе у борби за опстанак свео на минимум.