СУПЕРЛИГА: Раднички убедљив на Чика Дачи, чаролије Ђурића (ВИДЕО)

11.03.2023. 16:03
FK Radnički Kragujevac
ФК Раднички Крагујевац / Извор: МН Press

Два импресивна гола.

Фудбалери Радничког 1923 савладали су у Крагујевцу екипу Напретка са 3:0 у утакмици 26. кола Mozzart бет Суперлиге Србије.

ВАН ЛА ПАРА ИСПРОЗИВАО ЗВЕЗДУ: Дошао сам јер нисам има где да играм фудбал

ПРОБЛЕМ ЈЕ ГЛАВА: Дуљај о Гробарима - "Позвао сам на регрутацију и мобилизацију"

ЗВАНИЧНО ЈЕ: Србија добила велико појачање

Први погодак био је и најлепши који смо видели на Чика Дачи. Наиме, Ђурић је примио лопту по левој страни, наместио се у казненом ривала и распалио, а све је улепшала и парада голмана гостију.

До полувремена Крагујевчани су преко Видовића дуплирали предност да би стрелац првог гола у 69. минуту поставио коначних 3:0.