СУПЕРЛИГА: Радник и Раднички одиграли без голова у Сурдулици

06.12.2021. 17:08
FK Radnik
ФК Радник / Извор: МН Press

Домаћин пропустио боље шансе.

Екипе Радника и крагујевачког Радничког ремизирали су данас 0:0 у Сурдулици у мечу 19. кола Суперлиге Србије у врло узбудљивом мечу на прилично лошем терену.

ВЕЛИКАН СЕ НАМЕРАЧИО НА МИЛОЈЕВИЋА: Српски тренер преузима славни клуб

ДРУГИ ТЕРМИН: Померен меч Металца и Партизана

БИЋЕ САИГРАЧИ: Лука Јовић и Никола Миленковић од јануара у истом клубу (ФОТО)

Радни кје од старта кренуо нападачи и у осмом минуту је Спасић погодио стативу. Ипак, било је то све од правих шанси све до завршнице првог полувремена. Гости из Крагујевца су имали прилику у 38. минуту када је Ристовић био непрецизан, као и Томић у последњим тренуцима првог полувремена. Ипак, последњи покушај имао је Радник када је после шута Медића, Лукић успео да закачи лоптуи која је завршила на пречки.

Убрзо ppo наставку меча Раднички је пропустио добру шансу у 49. минуту када је Ристовићев шут главом успео да заустави Остојић. Ристовић је пробао и волеј ударцем, али је Остојић још једном одбранио. Радник је велику прилику пропустио у 75. минуту када је лопта погодила Бједова и замало завршила у голу, али је са гол линије избацио Милановић. До краја није било више прилика, па су обе екипе освојиле по бод.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.