СУПЕРЛИГА: Радник одолео у Бачкој Тополи, Металац испустио победу

02.03.2022. 18:11
FK Radnik Surdulica
ФК Радник Сурдулица / Извор: МН Press

Два ремија.

Фудбалери Металца ремизирали су на свом терену против Радничког из Ниша (1:1), док на мечу ТСЦ-а и Радника из Сурдулице није било голова у мечевима 25. кола Суперлиге.

ДЕРБИ И ДАЉЕ ТЕМА БРОЈ 1: Емоције су јаче од ситуације на терену, победа над Вождовцем као најава рођендана

СТАНОЈЕВИЋА ПИТАЛИ О ДЕРБИЈУ, ОН ЗАГРМЕО: Први смо, играмо Европу, глупо је причати...

СТАНОЈЕВИЋ ГОВОРИО О ПОПОВИЋУ: Хтео сам да га склоним, али...

Имали су Милановчани прилику да се евентуалним тријумфом над Нишлијама одмакну од "лошег друштва" ипак нису успели.

Домаћи су повели преко Чађеновића у 22. минуту, да би поравнања гостима донео Мићибући.

Металац је сада на само бод од претпоследњег Радничког са којим игра у наредној рунди.

Изабраници тренера Лазетића нису успели да материјализују теренску иницијативу, па гости из Сурдулице одлазе задовољнији са овог меча.

Најбоља шанса виђена је у 59. минуту када су се домаћи веселили и кренули ка центру, али је после центаршута лопта изашла у гол аут, а одатле враћена на главу Таткова који је погодио.

ТСЦ је тренутно на осмој позицији, док је Радник на месту број 12 суперлигашке табеле.