СУПЕРЛИГА: Реми Сапртака и Радничког из Ниша

18.07.2021. 21:36
FK Spartak Subotica
ФК Спартак Суботица / Извор: МН Press

Голови постигнути из једанаестераца.

У првом недељном мечу првог кола Суперлиге фудбалери Спартака и Радничког из Ниша одиграли су у Суботици нерешено 1:1 (0:0), а утакмицу су обележили голови из пенала после интервенције ВАР система и један црвени картон.

МИЛИОНИ ЗА КОСТИЋА: Србин остаје у Бундеслиги, Ајнтрахт ће профитирати

ПАРТИЗАН ПОСЛАО СПИСАК ЗА ДУНАЈСКУ СТРЕДУ: На њему нема једног играча

У ИГРИ ДВА ХРВАТСКА КЛУБА: Партизан сазнао потенцијалне ривале у Лиги конференција

Није било много узбуђења у првом полувремен у које је завршено без голова, али је у других 45 минута било знатно интересантније. У 60. минуту је Милајн Шкрбић довео госте у вођство после једанаестерца који је досуђен после прегледања ВАР-а. Раднички је остао са играчем мање у 73. минуту пошто је Станковић добио други жути картон, што је дало крила Спартаку да покуша да стигне макар до изједначења.

То је Суботичанима успело пошто је у 82. минуту Туфегџић био прецизан са беле тачке, после пенала који је направљен над Шимуром, а који је поново досуђен после прегледања ВАР-а. Имао је Спартак само минут после изједначења велику прилику, али је Туфегџић био непрецизан из одличне прилике па је остало нерешено.