СУПЕРЛИГА: Реми у Крушевцу на дебију нових тренера, Металац изненадио Јавор

17.10.2020. 18:51
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Одиграно још пет мечева 11. кола.

У суботу је одиграно још пет мечева 11. кола Суперлиге Србије, а само на једном мечу су гости успели да освоје цео плен, пошто је Металац у Ивањици са 3:1 савладао Јавор у утакмици у којој су досуђена чак три једанаестерца. Максимовић је са пенала у 22 .минуту довео Металац у вођство, да би пет минута касније било 2:0 за госте, а овај пут је Јокић био прецизан са беле тачке. У 41. минуту је Јавор дошао до гола, а и домаћи су са пенела био прецизни. Стрелац је био Луковић. Тачку на меч ставио је другим голом Максимовић у 70. минуту.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Једна СТВАР на ДЕРБИЈУ се понавља већ 15. ПУТ! Звездаши ЛИКУЈУ

ХОФЕНХАЈМ ДОЧЕКУЈЕ ЗВЕЗДУ У ЛОШЕМ РАСПОЛОЖЕЊУ: Дортмунд славио на Рајн Некер арени! (ВИДЕО)

Инђија је на домаћем терену успела да савлада Златибор минималним резултатом, а стрелац јединог гола био је Бастајић у 22. минуту. Деби нових тренера Напретка и Радничког из Ниша, Горана Стевановића и Милана Ђуричића завршен је мирољубивим ремијем без голова.

После пораза од Борца и Будућности у АБА лиги, па Уникса у Еврокупу, Партизан вечерас (21.00) иде на "непријатељску територију" у Железник где га чека ФМП. Ако изгубе, црно-бели ће имати скор 0-3 и свој најгори старт откад постоји АБА лига. Квота на Партизан је 1,35, а кец на ФМП је 3,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ФМП - Партизан.

Змајеви су ''на крову'' савладали суботички Спартак, а сва три гола су постигнута у првом полувремену. Ајдиновић је донео предност Вождовцу у петом минуту, да би девет минута касније Шимура изједначио. Вујновић је у 32. минуту постигао, испоставиће се, победоносни погодак за Вождовац.

Мачва је гостовала у Лучанима против фаворизоване Младости, а гости су на полувремену имали предност од 1:0 голом Кнежевића. Ипак, у други 45. минута Лучанци су стигли до преокрета. Прво је изједначио Кос у 77. минуту да би 10 минута касније победоносни гол постигао Милошевић.