СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радничком довољно САМО 2 минута, Војводина МАКСИМАЛНА (ГАЛЕРИЈА)

05.08.2017. 20:19
FK Zemun
ФК Земун / Извор: МН Press

У петак, Радник је победио Напредак.

Фудбалери Радничког из Ниша освојили су прве бодове у овој сезони Суперлиге Србије. Екипа Петера Пакулта је као гост победила Земун, а резултат је био 2:1. Повеле су Нишлије, са 1:0, а затим и са 2:0, да би коначан резултат био постављен већ у 33. минуту.

ПРОМЕНА У ЗАДЊИ ЧАС: Спартак и Партизан неће играти у планираном, већ у НОВОМ термину (ФОТО)

И СТРАНЦИ ПРИЧАЈУ СРПСКИ: Делије дођите на Звезда - Чукарички, зову вас победници из Прага (ВИДЕО)

Само за два минута, Лазар Арсић је два пута савладао голмана Срђана Остојића, с тим да је други пут је било са беле тачке. Немања Вучић је у другом делу првог полувремена постигао почасни погодак за Земунце који сада имају само један бод. За Раднички је играо и Милан Павков који је дошао на позајмицу из Црвене звезде

ЧЕКАЈУ ПАРТИЗАН И УПОЗОРАВАЈУ: Тешко је изаћи из куће после 20 часова, а не играти утакмицу у 18 (ФОТО)

У малом војвођанском дербију, Војводина је голом Филипа Малбашића (1:0) победила Бачку, па сада екипа Ненада Ванића има максималан учинак. Бачка није освојила ниједан поен. Најубедљивију победу дана остварила је Мачва. Шапчани су као гости декласирали Јавор, са 4:0. Бојан Матић је био двоструко стрелац, а у Ивањици су погађали и Милош Адамовић и Јордан Јовановић.

Рад је поново изгубио. После Црвене звезде Грађевинаре Гордана Петрића победила је и Младост из Лучана, резултатом 2:1. Екипа са Бањице има само један бод, захваљујући ремију у уводном колу, против Напретка. Младост је на четири бода.